Žiaci našej školy sa zúčastnili dobrovoľného národného športového projektu–OLOV (Olympijský odznak všestrannosti), ktorý je určený pre II. stupeň ZŠ a osemročných gymnázií na území Slovenskej republiky. Projekt je zameraný na podporu všestranného pohybového rozvoja žiakov. Do školského kola sa zapojilo 92 žiakov našej školy. Všetci obdržali účastnícky certifikát s výsledkami jednotlivých disciplín a najúspešnejší žiaci jednotlivé stupne odznakov. Spolu získali 5 zlatých, 6 strieborných a 11 bronzových odznakov:
zlato: Košťálová Petra, Zabko Filip, Bédi Alex, Bíro Simon, Balážiová Amélia
striebro: Hajnovič Marián, Vaško Filip, Moravčík Patrik, Kaplán Tomáš, Zuščák Denis, Balážiová Lucia
bronz: Matejičková Lenka, Kerek Filip, Mócik Matúš, Novotná Monika, Chromík Leonard, Lahučký Lukáš, Medvec Matúš, Korec Filip, Moravčíková Lucia, Greguš Tomáš, Vaško Timotej
Najlepší žiaci z každého ročníka postupujú do krajského kola a víťazi následne do celoslovenského kola.Všetkým gratulujeme a držíme palce v krajskom kole.
Mgr. D. Bančáková